Müşterilerimiz

YEDPA TİCARET MERKEZİ

310.000 m2 alanda bugüne kadar yaptığımız en büyük kapalı mekan 360 derece video çekimidir. Montaj sonrası web sitesinde ve sosyal medyada yayınlanması işleri yapıldı.

ŞİLE BELEDİYESİ

Şile Belediyesi 'nin turizme katkı sağlamak amacı ile tüm turistik bölgelerinin 360 derece video çekimi, montajı ve sosyal medyada yayınlanması işleri yapıldı.

SPORTS 2006

Spor salonunda günlük çalışmaların ve stüdyo derslerinin 360 derece video çekimi, montajı ve sosyal medyada yayınlanması işleri yapıldı.

 

Yorumlar

“ SPOR SALONUMUZUN TÜM TANITIM VİDEOLARINI 360 DERECE OLARAK ÇEKEREK MÜŞTERİLERİMİZE BURADA OLMA İSTEĞİ VERDİK. İŞLERİMİZİN GELİŞMESİNDE 360 DERECE VE SANAL GERÇEKLİK TEKNOLOJİSİNİN ÇOK FAYDALI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ. ”-İBRAHİM TAŞKIN
Tümünü Göster

 

 


 

Ortaklık Programı

MÜŞTERİLERİNİZE ÖNERİN

Reklam, web tasarım, matbaa yada benzer ajans işleri yapıyorsanız müşterilerinize 360 derece ve 3 boyutlu mekan tanıtım videoları önerebilirsiniz.

ÇEVRENİZE ÖNERİN

360 derece tanıtım ile işlerini büyütebilecek ve daha fazla insanı kendine çekebilecek komşularınıza bizi önerebilirsiniz.

PAZARLAMA YAPIN

Etrafınızdaki potansiyel müşterileri belirleyerek 360 derece videoların tanıtımını yapın, kazancınızı arttırın. Tanıtım için bu sitedeki her bilgiyi örnek gösterebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA ÖNERİN

Sosyal medya hesaplarınızda hizmetlerimizi paylaşın, sizin üzerinizden gelecek her müşteriden kazanç sağlayın.

 

 

PAZARLAMA KİTİ İNDİR (36 MB)